PLN ZŁOTY POLSKI
  • Twój koszyk jest pusty!

Prasa & Media

Marka BellaPierre Cosmetics jest obecna na rynku kosmetycznym już od 2005 roku. Sklepy, punkty sprzedaży oraz centra dystrybucji można znaleźć na każdym kontynencie poczynając od Ameryki Północnej poprzez Azję i Oceanię, Afrykę, Amerykę Południową na Europie kończąc. Doskonałą jakością oferowanych produktów zdobyła zaufanie i sympatię zarówno wielkoformatowych gwiazd, profesjonalnych wizażystów i stylistów, jak i wielu kobiet na całym świecie.

Wzmianki o kosmetykach tej marki często pojawiają się w mediach, szczególnie w prasie kobiecej np. "Vogue", "ELLE", "Cosmopolitan","Glamour" "Allure", "In Style", "Marie Claire" itd. oraz otrzymują wiele nagród i wyróżnień, np. w 2010 roku magazyn "Natural Health" uznał błyszczyk BellaPierre za najlepszy w swojej kategorii, natomiast w 2011, tego samego zaszczytu dostąpił róż BellaPierre.

BellaPierre ugruntowało swoją pozycję również w branży artystycznej, makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi tej marki można zobaczyć na wybiegach światowych stolic mody, podczas Fashion Week'ów (np. w Londynie, Nowym Jorku, Berlinie czy Mediolanie), profesjonalnych sesjach do magazynów modowych i kampanii reklamowych, czy też na antenie stacji "Fashion TV", z którą firma BellaPierre Cosmetics blisko współpracuje od 2009 roku.

Marka BellaPierre obecna jest również na deskach światowej klasy teatrów i swoją działalnością czynnie wspiera rozwój sztuki, jest oficjalnym partnerem oraz odpowiada za charakteryzację do musicali wystawianych w dzielnicy West End w londyńskim teatrze Savoy "Legally Blonde" oraz "WAG!".

Wśród nazwisk wielbicielek produktów BellaPierre można znaleźć wiele znanych, pięknych kobiet zarówno ze świata filmu, jak i muzyki m.in. Julianne Moore, Cheryl Cole, Kelly Osbourne, Helenę Bonham Carter, Morenę Baccarin, Kimberley Walsh, Sophie Ellis-Bextor czy też gwiazdę serialu "Glee" Diannę Agron. Produkty BellaPierre są polecane przez gwiazdę telewizyjnego show "Real Housewives of New Jersey" Jacqueline Lauritę jako najlepsze kosmetyki mineralne, jak również brytyjską gwiazdę showbiznesu Myleene Klass.

BellaPierre Cosmetics pozwala poczuć się piękną i zadbaną celebrytkom na wybiegu, estradzie i czerwonym dywanie ale przede wszystkim pragnie, aby każda z Klientek marki mogła odkryć swoją wyjątkowość, naturalne piękno i być prawdziwą gwiazdą zarówno na co dzień, jak i podczas wyjątkowych okazji.