PLN ZŁOTY POLSKI
  • Twój koszyk jest pusty!

O Nas

DLACZEGO BELLAPIERRE?

01

Tylko najczystsze minerały i naturalne składniki

100% mineralnych pigmentów, naturalnych olejków wosków i wyciągów roślinnych.

02

Idealne dla każdego typu urody

Najszersza gama produktów, kolorów i odcieni wśród kosmetyków mineralnych.

03

Nieskazitelny efekt

Trwały, wysoce wodoodporny, zachwycający makijaż najwyższej klasy.

04

Wybór profesjonalistów

Najchętniej wybierane kosmetyki mineralne wśród profesjonalnych wizażystów, stylistów oraz gwiazd ze świata mody, muzyki i filmu.

05

Bezpieczeństwo i troska o naturę

Polecane przez dermatologów i chirurgów plastycznych. Nie testowane na zwierzętach, odpowiednie dla wegan i wegetarian.

KILKA SŁÓW O NASZYCH KOSMETYKACH

Kosmetyki mineralne BellaPierre powstają na bazie najczystszych minerałów o właściwościach odżywczych, ochronnych, leczniczych i pielęgnacyjnych.

Minerały są rezultatem procesów geologicznych i są naturalnymi składnikami skorupy ziemskiej. Ich zastosowanie w makijażu i kosmetyce sięga zamierzchłych czasów, już w starożytnym Egipcie używano sproszkowanych minerałów do przyozdabiania zarówno twarzy jak i ciała. W latach 70-tych XX wieku makijaż mineralny odkryto na nowo za sprawą amerykańskich chirurgów plastycznych, którzy w trosce o zdrowie i komfort swoich pacjentek, zalecali ich stosowanie szczególnie po wykonanych uprzednio zabiegach w obrębie twarzy.

BellaPierre Cosmetics jest amerykańską firmą założoną w 2005 roku przez Davida Oren'a.Jest jedną z najszybciej rozwijających się marek kosmetycznych na świecie. Produkty BellaPierre powstają w firmowej fabryce w Los Angeles, w Kalifornii. Nazwa firmy w bezpośredni sposób nawiązuje do produkowanych kosmetyków, w języku włoskim "bella" znaczy "piękny", natomiast "pierre" w języku francuskim oznacza "kamień".

David Oren, założyciel firmy, w wieku nastoletnim borykał się z typowymi dla młodego człowieka problemami z cerą. Doświadczenia z tym związane zainspirowały go do poszukiwań sposobu na ich rozwiązanie. Odkrył, że poprzez odpowiednią pielęgnację skóry oraz stosowanie właściwych produktów, nawet cera z problemami może być znów piękna i zdrowa. Jego pasja i zainteresowania, zaowocowały stworzeniem pierwszej linii kosmetyków pielęgnacyjnych. Zdając sobie sprawę, że branża kosmetyczna coraz śmielej zwraca się ku naturalnym, organicznym składnikom, wkrótce postanowił stworzyć linię mineralnych kosmetyków do makijażu.

Mając solidny koncept nowej marki, potrzebował jedynie nazwy. Głównym składnikiem kosmetyków miała być najczystsza mika, dlatego zdecydował się na nazwę "Beautiful Stone Cosmetics" (beautiful - piękny, stone - kamień). Używając języka włoskiego oraz francuskiego, nadał jej trochę więcej szyku i elegancji. W taki oto sposób, pewnego słonecznego dnia w Los Angeles w Kalifornii, powstała nowa marka, która zrewolucjonizowała rynek kosmetyków do makijażu na całym świecie - BellaPierre Cosmetics.

Odkryj BellaPierre już teraz!

PORADY & INFORMACJE

Pytania & Odpowiedzi
Najczęstsze pytania naszych Klientów.
Podkład Idealny
Wybierz odcień podkładu idealny dla Ciebie!
Prasa & Media
Sukces marki BellaPierre Cosmetics na świecie.
Program Lojalnościowy
Dołącz do grona stałych Klientów i korzystaj z wyjątkowych przywilejów!
Program Partnerski
Promuj Mineral MakeUp i zarabiaj razem z nami!