PLN ZŁOTY POLSKI
  • Twój koszyk jest pusty!

Wysyłka

Wszystkie zamówienia dokonywane w Mineral MakeUp BellaPierre Online Store, realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Dokładamy wszelkich starań, aby proces przygotowania przesyłki przebiegał jak najszybciej, z reguły jest to do 24 godzin od chwili zaksięgowania należności na rachunku bankowym firmy. O każdym etapie realizacji zamówienia, zmianach statusu, szczegółach płatności, metodach wysyłki oraz miejscu odbioru Klient informowany jest na bieżąco drogą mailową. Zarejestrowani Klienci w zakładce Moje Konto mają możliwość kontrolowania statusu swoich aktualnych zamówień oraz sprawdzania przebiegu i stanu wcześniejszych.

Wysyłki na adres punktu odbioru realizujemy nadając zamówienie do najbliższego Punktu Pocztowego lub stacji Orlen, względem adresu wskazanego przez Klienta w formularzu zamówienia. Istnieje możliwość wysyłki zamówienia do wybranego punktu odbioru na życzenie Klienta. Prosimy o stosowną informację w komentarzu zamówienia. Aktualny spis punktów odbioru dostępny jest na stronie Poczty Polskiej.

Klient ma możliwość monitorowania lokalizacji przesyłki na stronie Poczty Polskiej lub korzystając z aplikacji Envelo.

KOSZTY WYSYŁKI

METODA WYSYŁKI LOKALIZACJA CZAS REALIZACJI KOSZT WYSYŁKI
Dostawa na adres wskazany przez Klienta / Wpłata na rachunek bankowy POLSKA 1-2 dni
Poniedziałek - Piątek
0 PLN
Dostawa na adres wskazany przez Klienta / Płatność przy odbiorze POLSKA 1-2 dni
Poniedziałek - Piątek
20 PLN
Dostawa na adres punktu odbioru / Wpłata na rachunek bankowy POLSKA 1-2 dni
Poniedziałek - Niedziela
0 PLN
Dostawa na adres punktu odbioru / Płatność przy odbiorze Polska 1-2 dni
Poniedziałek - Niedziela
15 PLN
Dostawa na adres wskazany przez Klienta / Wpłata na rachunek bankowy EUROPA 2-4 dni
Poniedziałek - Piątek
25 PLN

Darmowa Wysyłka

Bez względu na wartość zamówienia, Klientom wybierającym opcję płatności przelewem bankowym, Mineral MakeUp BellaPierre Online Store oferuje darmową wysyłkę.

Klientom wybierającym opcję płatności przy odbiorze, Mineral MakeUp BellaPierre Online Store oferuje darmową wysyłkę, przy zamówieniach opiewających na kwotę 200 PLN lub wyższą.