PLN ZŁOTY POLSKI
  • Twój koszyk jest pusty!

Pytania & Odpowiedzi

1. Mam skórę wrażliwą. Co wchodzi w skład podkładu mineralnego BellaPierre? Czy jest w stu procentach naturalny?

Nasz podkład mineralny zawiera tylko cztery składniki: mikę, która zapewnia odpowiednie krycie, tlenki żelaza, które nadają kolor, oraz tlenek tytanu i cynku, które zapewniają ochronę przeciwsłoneczną – to wszystko! Zarówno w podkładach mineralnych jak i w innych kosmetykach BellaPierre, nie znajdą Państwo żadnych szkodliwych wypełniaczy ani dodatków, które mogłyby wywołać podrażnienie, reakcje alergiczne lub w inny sposób negatywnie wpływałyby na stan i zdrowie skóry.

2. Nie mam wprawy w wykonywaniu makijażu, czy poradzę sobie z aplikacją kosmetyków BellaPierre?

Oczywiście! Z pewnością przekona się Pani, iż pomimo faktu, że produkty BellaPierre są w pełni profesjonalne, aplikacja okazuje się niezwykle prosta, nawet dla osób, których przygoda z makijażem dopiero się rozpoczyna. Przy opisie każdego z produktów umieściliśmy wskazówki oraz porady odnośnie ich użytkowania, które krok po kroku prowadzą naszych Klientów poprzez proces aplikacji.

3. Poszukuję kosmetyków do makijażu odpowiednich dla cery z trądzikiem. Czy kosmetyki BellaPierre są bezpieczne dla tego typu skóry i nie spowodują zaostrzenia objawów?

Nasze produkty nie zawierają talku, tlenochlorku bizmutu oraz innych szkodliwych wypełniaczy i dodatków : olejów, barwników, parabenów, konserwantów itp. Dzięki temu kosmetyki BellaPierre są polecane przez dermatologów, również dla osób borykających się z problemami cery trądzikowej. Ponadto za sprawą np.: tlenku cynku, nasze kosmetyki posiadają właściwości gojące, łagodzące, przeciwzapalne i antybakteryjne, dlatego mogą przyczynić się do polepszenia kondycji skóry i złagodzić objawy trądziku.

4. Czy kosmetyki BellaPierre zawierają filtry UV?

Wszystkie mineralne produkty BellaPierre, za sprawą zawartości dwutlenku tytanu oraz tlenku cynku posiadają filtr UVA i UVB od 15 do 20 SPF.

5. Czy produkty BellaPierre są wodoodporne?

Wszystkie kosmetyki BellaPierre są wysoce odporne na wodę, jednakże nie są całkowicie wodoodporne gdyż wiązałoby się to z koniecznością użycia olejów lub wosków szkodliwych dla skóry (zapychających pory, powodujących wypryski i inne podrażnienia).

6. Niedawno poddałam się zabiegowi estetycznemu na twarzy. Czy w moim obecnym stanie mogę używać kosmetów BellaPierre?

Jak najbardziej! Produkty mineralne zostały pierwotnie stworzone właśnie dla takich przypadków jak Pani. Wszystkie mineralne produkty BellaPierre można bezpiecznie stosować po wszelkich zabiegach kosmetycznych, dermokosmetycznych, estetycznych, chirurgicznych. Dzięki zawartości naturalnych składników najwyższej jakości, może Pani bezpiecznie, bez obaw o swoje zdrowie, stosować kosmetyki BellaPierre, należy jednak pamiętać by nie stosować kosmetyków na otwarte rany.

7. Czy za pomocą podkładu BellaPierre, uda mi się zatuszować przebarwienia? Używałam już wcześniej podkładów mineralnych, jednak ich krycie było niewystarczające.

Niezależnie czy boryka się Pani z brązowymi przebarwieniami spowodowanymi ekspozycją na promienie słoneczne, czy różowymi pozostałościami po urazach bądź trądziku, nasz podkład 5 w 1 zastosowany jako korektor pozwoli zatuszować wszystkie niedoskonałości i zapewni całkowite krycie.

8. Mam cerę dojrzałą. Obawiam się, że podkład mineralny może nieestetycznie podkreślić załamania skóry.

Nasze produkty współpracują ze wszystkimi typami cer. Również z cerą dojrzałą. Podkład BellaPierre nie posiada błyszczących drobinek, które mogłyby podkreślić ewentualne załamania, ponadto główny składnik kosmetyków BellaPierre – mika, pięknie odbija światło, wizualnie ujednolicając i wygładzając powierzchnie skóry. Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów należy pamiętać o odpowiednim nawilżeniu skóry, przed nałożeniem makijażu.

9. Mam suchą cerę, czy mimo to mogę używać sypkiego podkładu BellaPierre?

Jak najbardziej może Pani bez obaw zdecydować się na sypki podkład. Wiele osób unika podkładów mineralnych w pudrze obawiając się, że mogą one wysuszać skórę. W przypadku podkładów BellaPierre całkowicie niesłusznie! Najczęściej za właściwości wysuszające odpowiedzialne są szkodliwe wypełniacze i dodatki jak np. talk, lub niewłaściwe proporcje użytych minerałów. Wszystkie produkty BellaPierre, w tym podkłady, są wolne od wyżej wymienionych składników, a starannie dobrana kompozycja użytych minerałów sprawia, że nasze produkty są odpowiednie również dla cer suchych lub ze skłonnością do przesuszania. Istnieje również możliwość zmieszania podkładu sypkiego z ulubionym kremem do codziennej pielęgnacji, takie rozwiązanie z pewnością dodatnio wpłynie na optymalne nawilżenie skóry.

10. Jakich kosmetyków powinnam używać podczas demakijażu?

Pomimo, iż wszystkie produkty BellaPierre wykazują właściwości wysoce odporne na wodę, demakijaż nie wymaga stosowania inwazyjnych mydeł lub innych silnych i naruszających naturalną barierę hydrolipidową skóry. Do usunięcia makijażu BellaPierre, wystarczą delikatne, naturalne kosmetyki – płyny micelarne, oleje do mycia, żele czy naturalne mydła.

11. Jestem w ciąży. Czy kosmetyki BellaPierre są bezpieczne dla mnie i mojego dziecka?

Gratulujemy! :) Oczywiście, nawet w tak wyjątkowym stanie może Pani bezpiecznie korzystać z kosmetyków BellaPierre. Nasze produkty nie zawierają nanocząsteczek (cząsteczek mniejszych niż 100 nanometrów), które mogłyby wnikać do najgłębszych warstw skóry oraz innych narządów, powodując uszkodzenia komórek. Dzięki temu oraz za sprawą zastosowania naturalnych składników, produkty BellaPierre są bezpiecznie zarówno dla Pani jak i Pani dziecka.

12. Cenię sobie marki, które szanują prawa zwierząt. Czy kosmetyki BellaPierre są testowane na zwierzętach?

Absolutnie nie! Podobnie jak Pani, firma BellaPierre Cosmetics troszczy się o naturę i prawa zwierząt, dlatego żaden z naszych produktów nie był testowany na zwierzętach, co potwierdza logo „z króliczkiem” („leaping bunny”). Ponadto kosmetyki BellaPierre są bezpiecznie dla środowiska naturalnego i mogą być stosowane przez wegan oraz inne osoby, którym leży na sercu dobro naszej planety.

13. Chciałabym sprawdzić jak moja skóra reaguje na kosmetyki BellaPierre i upewnić się czy wybrany kolor jest dla mnie odpowiedni. Czy jest możliwość zakupu próbek Państwa produktów?

Oczywiście. Pomimo, iż producent – BellaPierre Cosmetics, na chwilę obecną nie posiada w swojej ofercie produktów testowych, jako zespół Mineral MakeUp postanowiliśmy stworzyć dla naszych Klientów możliwość zakupu testerów podkładów, różów oraz bronzerów. Przygotowana przez nas ilość produktu 0,5g z pewnością pozwoli Pani na dokładne zapoznanie się z kosmetykiem pomoże w podjęciu ostatecznej decyzji.