PLN ZŁOTY POLSKI
  • Twój koszyk jest pusty!

Aplikacja Podkładu

Mineralny podkład Bellapierre nie zawiera alkoholu, środków zapachowych, barwników, tlenochlorku bizmutu ani żadnych szkodliwych wypełniaczy i dodatków. Jest niekomodogenny (nie zatyka porów), hipoalegriczny (nie wywołuje reakcji alergicznych) i jest idealny dla wrażliwej, trądzikowej, problematycznej skóry. Mineralne pigmenty zastosowane w podkładzie są bardzo skoncentrowane, dlatego do osiągnięcia odpowiedniego krycia często wystarczy tylko jedna warstwa!

Przed przystąpieniem do wykonania makijażu pamiętaj o dokładnym oczyszczeniu twarzy, nawilżeniu i/lub stonizowaniu. Poczekaj aby krem zastosowany przed aplikacją podkładu zdążył się całkowicie wchłonąć (z reguły trwa to od 5 do 10 minut), zapobiegnie to powstawaniu nieestetycznych plam lub smug.

Rozpoczynając aplikację, przekręć blokadę zamykającą sypki podkład BellaPierre, następnie odwróć słoiczek do góry dnem i delikatnie stuknij palcem trzy razy w dno słoiczka. Pozwoli to na wydobycie odpowiedniej ilości produktu. Następnie użyj odpowiedniego pędzla BellaPierre, dla uzyskania pożądanego krycia. W podjęciu właściwej decyzji o wyborze pędzla pomoże Ci tabelka poniżej. Pamiętaj, aby podkład nakładać stopniowo, zaczynając od cienkiej warstwy, gdyż minerały zastosowane w podkładzie są bardzo skoncentrowane i dla osiągnięcia optymalnego efektu wystarczy zaledwie odrobina produktu.

Dla uzyskania lekkiego lub średniego krycia, użyj niewielkiej ilości produktu oraz pędzla Foundation Brush BellaPierre. Dla uzyskania całkowitego krycia zastosuj większą ilość produktu (najlepiej kilka cienkich warstw) oraz pędzla Kabuki Brush BellaPierre.

Jeśli chcesz użyć podkładu mineralnego BellaPierre jako korektora, wybierz pędzel Concealer Brush BellaPierre i punktowo nanieś produkt pod oczy lub na niedoskonałości, które pragniesz zatuszować. Te czynność można wykonać przed lub po nałożeniu podkładu na całą twarz, w zależności od preferencji.

Jeśli pragniesz aby sypki podkład mineralny BellaPierre stał się kremowym, płynnym podkładem, zmieszaj niewielką ilość produktu z ulubionym kremem nawilżającym, aż do uzyskania odpowiedniego nasycenia koloru i konsystencji.

Jeśli chcesz zastosować podkład mineralny BellaPierre po zabiegach laserowych lub chirurgicznych, pamiętaj aby skóra była zagojona. Nie stosuj podkładu na otwarte rany lub uszkodzoną skórę. Jeśli chcesz zmieszać podkład z ulubionym kremem, pamiętaj aby wybrać krem szczególnie delikatny, możliwie z jak najprostszym składem, odpowiedni do stosowania na skórę po zabiegach. Pamiętaj również o stosowaniu filtrów przeciwsłonecznych UVA i UVB, gdyż skóra po przebytych zabiegach jest szczególnie wrażliwa na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

STOPIEŃ KRYCIA TYP PODKŁADU TYP PĘDZLA
LEKKI PODKŁAD SYPKI FOUNDATION BRUSH
LEKKI PODKŁAD PRASOWANY FOUNDATION BRUSH
ŚREDNI PODKŁAD SYPKI KABUKI BRUSH
ŚREDNI PODKŁAD PRASOWANY FOUNDATION BRUSH
PEŁNY PODKŁAD SYPKI KABUKI BRUSH
PEŁNY PODKŁAD PRASOWANY FOUNDATION BRUSH