PLN ZŁOTY POLSKI
  • Twój koszyk jest pusty!

Cienie Do Powiek

Kosmetyki mineralne BellaPierre powstają na bazie drogocennych, zbawiennych dla skóry, naturalnych minerałów. Głównym składnikiem jest najczystsza mika - utleniana do uzyskania pożądanego koloru, nadaje kosmetykom jedwabistą gładkość, a barwom głębię i blask, optycznie rozświetla i wygładza skórę, za jej sprawą makijaż mineralny BellaPierre jest zawsze nieskazitelny, wyjątkowo trwały i zachwycający.

BellaPierre Cosmetics jako jedna z nielicznych marek kosmetycznych, dedykuje swoje produkty Klientkom na całym świecie, prezentującym różne rodzaje i typy kobiecej urody. Przejrzysty skład, wolny od szkodliwych dodatków i wypełniaczy takich jak parabeny, talk czy tlenochlorek bizmutu, sprawia że kosmetyki BellaPierre są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i kondycji skóry, nie powodują podrażnień, są niekomodogenne (nie zatykają porów), dlatego mogą je stosować osoby o cerze wrażliwej, trądzikowej i alergicznej.Twilight, Champagne, Provence, Desire, Lavender, Wow!, Sensati...
Twilight, Champagne, Provence, Desire, Lavender, Wow!, Sensation, Bubble Gum, Lust. Mineralne cienie do powiek BellaPierre Cosmetics zawierają wyłącznie dobroczynne dla skóry, najczystsze minerały występujące w naturze, które po wydobyciu są ..
245 PLN
Biel z lodowym refleksem. Mineralne cienie do powiek BellaPier...
Biel z lodowym refleksem. Mineralne cienie do powiek BellaPierre Cosmetics zawierają dobroczynne dla skóry, najczystsze minerały występujące w naturze, które po wydobyciu są proszkowane i mikronizowane do uzyskania konsystencji aksamitnego pudru...
55 PLN
XII Go Natural Zestaw 12 Prasowanych Cieni Do Powiek
New
Frost, Sorbet, Last Call, Femme, Catty, Utopia, Coin, Ash, Mel...
Frost, Sorbet, Last Call, Femme, Catty, Utopia, Coin, Ash, Melrose, Intrigue, Dagger, Embellish. Prasowane cienie do powiek BellaPierre Cosmetics zawierają dobroczynne dla skóry, najczystsze minerały oraz witaminę E. Za sprawą najwyższej jakoś..
155 PLN
XII Go Smokey Zestaw 12 Prasowanych Cieni Do Powiek
New
Pure, Softy, Day, Blanket, Gaze, Adore, Metal, Rumor, Thrill, ...
Pure, Softy, Day, Blanket, Gaze, Adore, Metal, Rumor, Thrill, Cosmic, Onyx, Cool. Prasowane cienie do powiek BellaPierre Cosmetics zawierają dobroczynne dla skóry, najczystsze minerały oraz witaminę E. Za sprawą najwyższej jakości składników..
155 PLN
24 K Taupe Zestaw 3 Prasowanych Cieni Do Powiek
Sale
Champagne, Deja Vous, Cocoa. Prasowane cienie do powiek Bell...
Champagne, Deja Vous, Cocoa. Prasowane cienie do powiek BellaPierre Cosmetics zawierają dobroczynne dla skóry, najczystsze minerały oraz witaminę E. Za sprawą najwyższej jakości składników oraz zachowaniu właściwych proporcji, nawilżają i pielę..
70 PLN 95 PLN
Snowflake, Champagne, Earth, Harmony, Bronze, Celebration, Cin...
Snowflake, Champagne, Earth, Harmony, Bronze, Celebration, Cinnabar, Noir, Java. Mineralne cienie do powiek BellaPierre Cosmetics zawierają wyłącznie dobroczynne dla skóry, najczystsze minerały występujące w naturze, które po wydobyciu są prosz..
245 PLN
Mirabela Zestaw 5 Prasowanych Cieni Do Powiek
Sale
Champagne, Deja Vous, Antiqa, Harmony, Cocoa. Prasowane cien...
Champagne, Deja Vous, Antiqa, Harmony, Cocoa. Prasowane cienie do powiek BellaPierre Cosmetics zawierają dobroczynne dla skóry, najczystsze minerały oraz witaminę E. Za sprawą najwyższej jakości składników oraz zachowaniu właściwych proporcji, ..
110 PLN 125 PLN
Jasne, żółte złoto. Mineralne cienie do powiek BellaPierre C...
Jasne, żółte złoto. Mineralne cienie do powiek BellaPierre Cosmetics zawierają dobroczynne dla skóry, najczystsze minerały występujące w naturze, które po wydobyciu są proszkowane i mikronizowane do uzyskania konsystencji aksamitnego pudru. Za ..
55 PLN
Brown Eyed Girl Zestaw 3 Prasowanych Cieni Do Powiek
Sale
Champagne, Lava, Diligence. Prasowane cienie do powiek Bella...
Champagne, Lava, Diligence. Prasowane cienie do powiek BellaPierre Cosmetics zawierają dobroczynne dla skóry, najczystsze minerały oraz witaminę E. Za sprawą najwyższej jakości składników oraz zachowaniu właściwych proporcji, nawilżają i pielęg..
70 PLN 95 PLN
Szampańskie ecru z lodowym refleksem. Mineralne cienie do powi...
Szampańskie ecru z lodowym refleksem. Mineralne cienie do powiek BellaPierre Cosmetics zawierają dobroczynne dla skóry, najczystsze minerały występujące w naturze, które po wydobyciu są proszkowane i mikronizowane do uzyskania konsystencji aksami..
55 PLN
Ocean, Provence, Discoteque, Celebration, Cinnabar, Reluctance...
Ocean, Provence, Discoteque, Celebration, Cinnabar, Reluctance, Desire, Tropic, Hurly Burly. Mineralne cienie do powiek BellaPierre Cosmetics zawierają wyłącznie dobroczynne dla skóry, najczystsze minerały występujące w naturze, które po wydoby..
245 PLN
Jasny róż z lodowym refleksem. Mineralne cienie do powiek Be...
Jasny róż z lodowym refleksem. Mineralne cienie do powiek BellaPierre Cosmetics zawierają dobroczynne dla skóry, najczystsze minerały występujące w naturze, które po wydobyciu są proszkowane i mikronizowane do uzyskania konsystencji aksamitnego..
55 PLN