PLN ZŁOTY POLSKI
  • Twój koszyk jest pusty!

Zestaw Eyeliner Duo

Zestaw Eyeliner Duo BellaPierre Cosmetics doskonale harmonizuje z każdym typem urody i odcieniem skóry, jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów cery, nawet bardzo wrażliwej, wymagającej i problematycznej.

Kosmetyki BellaPierre charakteryzuje przejrzysty, naturalny skład oparty o najwyżej jakości minerały, które kompleksowo troszczą się o kondycję Twojej skóry, by każdego dnia stawała się coraz zdrowsza i piękniejsza. BellaPierre Cosmetics pragnie, aby każda kobieta, mogła odkrywać swoją unikalną urodę i naturalne piękno na co dzień oraz podczas wyjątkowych okazji, dlatego oferuje swoim Klientkom wyłącznie najwyższej klasy profesjonalne kosmetyki mineralne, które zapewniają niezwykle trwały, zawsze doskonały i nieskazitelny makijaż.Intensywna, głęboka czerń. Bezbarwny. Eyeliner Duo BellaPier...
Intensywna, głęboka czerń. Bezbarwny. Eyeliner Duo BellaPierre Cosmetics to zestaw intensywnie czarnego eyelinera, niezbędnego do wykonania klasycznej kreski nad górną linią rzęs oraz bezbarwnej bazy, która doskonale łączy się z każdym z sypkic..
85 PLN