PLN ZŁOTY POLSKI
  • Twój koszyk jest pusty!

Brwi

Unikalna kobieca uroda zasługuje na odpowiednią oprawę i właściwe wydobycie, dlatego tak ważne jest, aby makijaż w pełni harmonizował z jej naturą, nie wpływając negatywnie na stan zdrowia i kondycję skóry.

BellaPierre Cosmetics oferuje produkty najwyższej jakości, tworzone z pasją i dbałością o każdy szczegół, poczynając od składu, a kończąc na opakowaniu. Wszystkie kosmetyki powstają na bazie najczystszych, drogocennych minerałów o dobroczynnych właściwościach, pielęgnują i regenerują skórę, wspomagają procesy gojenia i odnowy, działają antybakteryjnie, antyoksydacyjnie oraz tworzą naturalny filtr SPF, chroniąc przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB.Jasny, zgaszony brąz. Mineralne cienie do brwi Bella...
Jasny, zgaszony brąz. Mineralne cienie do brwi BellaPierre Cosmetics zawierają dobroczynne dla skóry, najczystsze minerały występujące w naturze, które po wydobyciu są proszkowane i mikronizowane do uzyskania konsystencji aksamitnego pu..
55 PLN
Midnight Black Kredka do Brwi
Sale
Zgaszona czerń. Mineralne kredki do brwi BellaPierre C...
Zgaszona czerń. Mineralne kredki do brwi BellaPierre Cosmetics dzięki zawartości naturalnych olejków i wosków oraz witaminy E i C, pielęgnują i odżywiają brwi przy każdym zastosowaniu, a 100% mineralne pigmenty nadają głębokiego i trwałeg..
20 PLN 45 PLN
Dark Chocolate Kredka do Brwi
Sale
Głęboki, zgaszony brąz. Mineralne kredki do brwi Bella...
Głęboki, zgaszony brąz. Mineralne kredki do brwi BellaPierre Cosmetics dzięki zawartości naturalnych olejków i wosków oraz witaminy E i C, pielęgnują i odżywiają brwi przy każdym zastosowaniu, a 100% mineralne pigmenty nadają głębokiego i..
20 PLN 45 PLN
Ciemny, zgaszony brąz. Mineralne cienie do brwi BellaPierre ...
Ciemny, zgaszony brąz. Mineralne cienie do brwi BellaPierre Cosmetics zawierają dobroczynne dla skóry, najczystsze minerały występujące w naturze, które po wydobyciu są proszkowane i mikronizowane do uzyskania konsystencji aksamitnego pudru. Za..
55 PLN
Cocoa Brown Kredka do Brwi
Sale
Jasny, zgaszony brąz. Mineralne kredki do brwi BellaPi...
Jasny, zgaszony brąz. Mineralne kredki do brwi BellaPierre Cosmetics dzięki zawartości naturalnych olejków i wosków oraz witaminy E i C, pielęgnują i odżywiają brwi przy każdym zastosowaniu, a 100% mineralne pigmenty nadają głębokiego i t..
20 PLN 45 PLN
Popielata, zgaszona czerń. Mineralne cienie do brwi BellaPie...
Popielata, zgaszona czerń. Mineralne cienie do brwi BellaPierre Cosmetics zawierają dobroczynne dla skóry, najczystsze minerały występujące w naturze, które po wydobyciu są proszkowane i mikronizowane do uzyskania konsystencji aksamitnego pudru..
55 PLN