PLN ZŁOTY POLSKI
  • Twój koszyk jest pusty!

Kredki Do Brwi

Mineralne kredki do brwi BellaPierre Cosmetics dostępne w 3 starannie skomponowanych propozycjach kolorystycznych, doskonale harmonizują z każdym typem urody i odcieniem skóry, są odpowiednie dla wszystkich rodzajów cery, nawet bardzo wrażliwej, wymagającej i problematycznej.

Kosmetyki BellaPierre charakteryzuje przejrzysty, naturalny skład oparty o najwyżej jakości minerały, które kompleksowo troszczą się o kondycję Twojej skóry, by każdego dnia stawała się coraz zdrowsza i piękniejsza. BellaPierre Cosmetics pragnie, aby każda kobieta, mogła odkrywać swoją unikalną urodę i naturalne piękno na co dzień oraz podczas wyjątkowych okazji, dlatego oferuje swoim Klientkom wyłącznie najwyższej klasy profesjonalne kosmetyki mineralne, które zapewniają niezwykle trwały, zawsze doskonały i nieskazitelny makijaż.Midnight Black Kredka do Brwi
Sale
Zgaszona czerń. Mineralne kredki do brwi BellaPierre C...
Zgaszona czerń. Mineralne kredki do brwi BellaPierre Cosmetics dzięki zawartości naturalnych olejków i wosków oraz witaminy E i C, pielęgnują i odżywiają brwi przy każdym zastosowaniu, a 100% mineralne pigmenty nadają głębokiego i trwałeg..
20 PLN 45 PLN
Dark Chocolate Kredka do Brwi
Sale
Głęboki, zgaszony brąz. Mineralne kredki do brwi Bella...
Głęboki, zgaszony brąz. Mineralne kredki do brwi BellaPierre Cosmetics dzięki zawartości naturalnych olejków i wosków oraz witaminy E i C, pielęgnują i odżywiają brwi przy każdym zastosowaniu, a 100% mineralne pigmenty nadają głębokiego i..
20 PLN 45 PLN
Cocoa Brown Kredka do Brwi
Sale
Jasny, zgaszony brąz. Mineralne kredki do brwi BellaPi...
Jasny, zgaszony brąz. Mineralne kredki do brwi BellaPierre Cosmetics dzięki zawartości naturalnych olejków i wosków oraz witaminy E i C, pielęgnują i odżywiają brwi przy każdym zastosowaniu, a 100% mineralne pigmenty nadają głębokiego i t..
20 PLN 45 PLN