PLN ZŁOTY POLSKI
  • Twój koszyk jest pusty!

Light Pink Brokat Kosmetyczny

55 PLN
Cena w Punktach: 825

Opis

Migoczący, jasny róż.

Brokaty kosmetyczne BellaPierre Cosmetics możesz bezpiecznie łączyć z innymi kosmetykami i bez obaw eksperymentować, tworząc dla nich nowe zastosowania. Z odrobiną Twojej wyobraźni staną się olśniewającym dodatkiem do wieczorowego makijażu na wielkie wyjście lub subtelniejszym rozwiązaniem na co dzień.

Brokatu kosmetycznego BellaPierre możesz użyć m.in. jako: cienia do powiek lub eyelinera, rozświetlacza do twarzy i ciała, migoczącego dodatku do ulubionego kremu lub balsamu, dodatku do błyszczyka lub szminki, lśniącego tuszu do rzęs - np. po zmieszaniu z bezbarwnym tuszem, brokatu do włosów - np. w połączeniu z lakierem czy pianką, brokatu do paznokci - po zmieszaniu z lakierem, a nawet jako dodatku do kąpieli! Aby mieć pewność, że brokat utrzyma się tak długo jak tego pragniesz i pozostanie tak samo błyszczący i intensywny jak bezpośrednio po aplikacji, użyj kosmetyku specjalnie przygotowanego na tę okoliczność - bazy pod brokat kosmetyczny Colour Stay BellaPierre Cosmetics.

Skład: Cosmetic Glitter.

Specyfikacja

Szczegóły Produktu
Kolor Migoczący, jasny róż.
Przeznaczenie i Działanie Migoczące, pełne blasku uzupełnienie każdej stylizacji, do stosowania zarówno na sucho jak i na mokro oraz w połączeniu z innymi kosmetykami.
Skład Posiada skład wolny od: talku, tlenochlorku bizmutu oraz szkodliwych wypełniaczy i dodatków: olejów, barwników, parabenów, konserwantów i innych. Nie zawiera nanocząsteczek.
Dla Kogo? Dedykowany wszystkim rodzajom cery.
Zalety Intensywny, migoczący kolor, uniwersalny, do stosowania na sucho i na mokro oraz w połączeniu z produktami Clear, lekki - niekomodogenny (nie zatyka porów), łatwy w aplikacji, niezwykle wydajny, nawet przy codziennym stosowaniu wystarcza na co najmniej rok użytkowania, polecany przez profesjonalnych wizażystów.
Bezpieczeństwo Nie testowany na zwierzętach, odpowiedni dla wegan i wegetarian.
Trwałość Zastosowany wraz bazą pod brokat kosmetyczny Colour Stay BellaPierre, utrzymuje się nawet do 24 godzin.
Połącz z: Baza pod brokat kosmetyczny Colour Stay, Eyeliner Duo, błyszczyk Clear Lip Gloss, balsam do ust Vanilla Lip Balm, bezbarwny tusz do rzęs Clear Mascara.
Waga 3.5 gramów
Porady i Sposób Aplikacji
Cień Do Powiek Nałóż niewielką ilość produktu na wieczko. Aby zwiększyć trwałość i intensywność iskrzącego się kolorami brokatu BellaPierre, skorzystaj z kosmetyku specjalnie przygotowanego na tę okoliczność - bazy pod brokat kosmetyczny Colour Stay BellaPierre Cosmetics. Nanieś bazę Colour Stay na powiekę lub inną część ciała, którą pragniesz przyozdobić brokatem BellaPierre. Następnie użyj pędzla Eye Shadow Brush lub gąbeczki Shadow Sponge Brush aby nabrać niewielką ilość brokatu. Uderzając lekko pędzlem o krawędź wieczka strzep nadmiar. Delikatnie nałóż produkt na powieki lub inną wybraną część ciała.
Eyeliner Nałóż niewielką ilość produktu na wieczko. Użyj bazy Colour Stay BellaPierre aby namalować idealną kreskę, dla zwiększenia precyzji użyj pędzla Eyeliner Brush lub skośnie ściętej końcówki Dual Brush. Nanieś kosmetyk przy górnej linii rzęs i/lub przy dolnej linii rzęs. Aplikację poprowadź od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka. Postaraj się poprowadzić pędzelek tak, aby kreska była jak najbliżej linii rzęs. Kreska powinna być cieńsza przy wewnętrznym kąciku i stopniowo pogrubiać się ku zewnętrznemu kąciku oka. Przy zewnętrznym kąciku, możesz wyprowadzić kreskę ku górze, im dłuższa kreska tym bardziej dramatyczny look. Zanurz czysty, suchy pędzel np. Eyeliner Brush w brokacie BellaPierre. Delikatnie dotykając pędzlem namalowaną wcześniej kreskę, nałóż brokat.
Błyszczyk Nałóż niewielką ilość produktu na wieczko. Użyj ulubionego błyszczyka BellaPierre. Zanurz aplikator błyszczyka w brokacie. Na zewnętrznej stronie dłoni zmieszaj oba produkty, do uzyskania idealnej konsystencji oraz nasycenia koloru. Nanieś swój niepowtarzalny, migoczący błyszczyk na usta. Pamiętaj aby po użyciu, dokładnie umyć aplikator.
Balsam Do Ust Używając pędzla Lip Brush lub prosto ściętej końcówki Dual Brush, nabierz odrobinę balsamu do ust Vanilla Lip Balm BellaPierre. Zmieszaj balsam z brokatem. Jako palety możesz użyć zewnętrznej części dłoni. Nanieś swój niepowtarzalny, migoczący kolorami balsam na usta.
Tusz Do Rzęs Nałóż niewielką ilość produktu na wieczko. Użyj bezbarwnego tuszu do rzęs BellaPierre Clear Mascara. Zanurz aplikator tuszu w brokacie. Na zewnętrznej stronie dłoni zmieszaj oba produkty, do uzyskania idealnej konsystencji oraz nasycenia koloru. Nanieś swój niepowtarzalny tusz na rzęsy. Pamiętaj aby po użyciu, dokładnie umyć aplikator.
Rozświetlacz Nałóż niewielką ilość produktu na wieczko. Użyj pędzla Blush Brush lub Fan Brush. Uderzając lekko pędzlem o krawędź wieczka strzep nadmiar. Następnie delikatnie muśnij pędzlem miejsca, które chcesz rozświetlić np. kości policzkowe, czoło, szyję, dekolt i ramiona.
Porada Brokat kosmetyczny BellaPierre możesz bezpiecznie łączyć z ulubionym kremem, balsamem do ciała, pianką lub żelem do włosów, lakierem do paznokci i innymi kosmetykami.

Opinie (0)

Napisz opinię

    Złe           Dobre