PLN ZŁOTY POLSKI
  • Twój koszyk jest pusty!

Pędzel Blush Brush

70 PLN 105 PLN
Cena w Punktach: 1575

Opis

Pędzel Blush Brush BellaPierre Cosmetics idealny do nakładania sypkich i prasowanych różów oraz bronzerów mineralnych BellaPierre, doskonały do konturowania twarzy, szczególnie precyzyjnego podkreślenia linii kości policzkowych.

Duży, skośnie ścięty pędzel został stworzony do perfekcyjnej aplikacji kosmetyków marki BellaPierre, razem stanowią połączenie idealne i pozwolą osiągnąć zdumiewające efekty. Pędzel Blush Brush został wykonany z Taklonu - wysokiej jakości, niezwykle delikatnego, syntetycznego włosia, znacznie bardziej higienicznego i bezpieczniejszego dla skóry, aniżeli włosie pochodzenia zwierzęcego.

Skład: Taklon.

Specyfikacja

Szczegóły Produktu
Przeznaczenie i Działanie Idealny do aplikacji sypkich i prasowanych różów oraz bronzerów mineralnych BellaPierre, konturowania twarzy, podkreślania linii kości policzkowych.
Skład Wykonany z wysokiej jakości syntetycznego włosia.
Dla Kogo? Dedykowany wszystkim rodzajom cery, polecany szczególnie cerze wrażliwej i problematycznej, trapionej podrażnieniami, reakcjami alergicznymi, trądzikiem - w tym trądzikiem różowatym i młodzieńczym oraz po przebytych zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej.
Zalety Duży, skośnie ścięty pędzel, odpowiedni do aplikacji kosmetyków na sucho i na mokro, delikatne dla skóry, elastyczne włosie, wygodna rękojeść, polecany przez profesjonalnych wizażystów.
Bezpieczeństwo Hipoalergiczny, polecany przez dermatologów i chirurgów plastycznych. Nie testowany na zwierzętach, odpowiedni dla wegan i wegetarian.
Trwałość Solidnie wykonany, odporny na uszkodzenia.
Porady i Sposób Aplikacji
Porada Pędzle do makijażu należy czyścić i dezynfekować średnio raz na dwa tygodnie, doskonałym sposobem na utrzymanie higieny Twoich pędzli będzie profesjonalny płyn do dezynfekcji pędzli Professional Brush Sanitizer BellaPierre.

Opinie (0)

Napisz opinię

    Złe           Dobre