PLN ZŁOTY POLSKI
  • Twój koszyk jest pusty!

Eyeliner Duo

85 PLN
Cena w Punktach: 1275

Opis

Intensywna, głęboka czerń. Bezbarwny.

Eyeliner Duo BellaPierre Cosmetics to zestaw intensywnie czarnego eyelinera, niezbędnego do wykonania klasycznej kreski nad górną linią rzęs oraz bezbarwnej bazy, która doskonale łączy się z każdym z sypkich kosmetyków BellaPierre, dzięki temu może stać się olśniewającym, spersonalizowanym eyelinerem w Twoim ulubionym kolorze!

Eyeliner Duo BellaPierre, pozwoli wyczarować zarówno wyrazisty makijaż o dramatycznym charakterze, jak i subtelny look, podkreślający naturalne piękno. W zależności od Twoich oczekiwań, delikatnie podkreśli linię rzęs lub zdecydowanie wydobędzie spojrzenie intensywnością koloru.

Skład: Czarny Eyeliner: Water (Aqua), Acrylates Copolymer, PVP, Propylene Glycol, Glycerine, Triethanolamine, Carbomer, Carbon Black, Silica, Phenoxyethanol. Bezbarwny Eyeliner: Water (Aqua), Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerine, Xanthame Gum, Ethylhexylglycerine, Phenoxyethanol.

Specyfikacja

Szczegóły Produktu
Kolor Intensywna, głęboka czerń. Bezbarwny.
Przeznaczenie i Działanie Efektownie podkreśla linię rzęs, do stosowania samodzielnie lub w połączeniu z sypkimi kosmetykami BellaPierre.
Skład Zawiera czyste minerały oraz inne łagodne i naturalne składniki. Posiada skład wolny od: talku, tlenochlorku bizmutu oraz szkodliwych wypełniaczy i dodatków: olejów, barwników, parabenów, konserwantów i innych. Nie zawiera nanocząsteczek.
Dla Kogo? Dedykowana wszystkim rodzajom cery, polecana szczególnie cerze wrażliwej i problematycznej, trapionej podrażnieniami, reakcjami alergicznymi, osobom stosującym soczewki kontaktowe i borykającym się z nadwrażliwością oczu.
Zalety Dwa produkty w jednym zestawie - czarny i bezbarwny eyeliner, do stosowania samodzielnie lub w połączeniu z sypkimi kosmetykami BellaPierre, wysoce napigmentowanyy, intensywny kolor, łatwy w aplikacji, niezwykle wydajny, polecany przez profesjonalnych wizażystów.
Bezpieczeństwo Hipoalergiczny, polecana przez dermatologów. Nie testowany na zwierzętach, odpowiedni dla wegan i wegetarian.
Trwałość Wodoodporny, nie ściera się, nie rozmazuje.
Połącz z: Sypkie produkty BellaPierre: cienie do powiek, brokaty kosmetyczne, róże, bronzery oraz podkłady.
Waga 6 mililitrów / 3 mililitry każdy
Porady i Sposób Aplikacji
Eyeliner Nałóż niewielką ilość sypkiego cienia do powiek BellaPierre na wieczko. Użyj bezbarwnego eyelinera BellaPierre Clear Eyeliner Base, który jest częścią zestawu Eyeliner Duo. Zanurz aplikator eyelinera w sypkim cieniu do powiek. Nanieś eyeliner przy górnej linii rzęs i/lub przy dolnej linii rzęs. Aplikację poprowadź od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka. Postaraj się poprowadzić pędzelek tak, aby kreska była jak najbliżej linii rzęs. Kreska powinna być cieńsza przy wewnętrznym kąciku i stopniowo pogrubiać się ku zewnętrznemu kąciku oka. Przy zewnętrznym kąciku, możesz wyprowadzić kreskę ku górze, im dłuższa kreska tym bardziej dramatyczny look. Pamiętaj aby po użyciu, dokładnie umyć aplikator. Aby sypki cień do powiek zabarwił na stałe bezbarwny eyeliner BellaPierre, zanurz aplikator w wybranym kolorze cienia, a następnie umieść go z powrotem w eyelinerze Clear Eyeliner Base, zmieszaj dokładnie oba produkty i ciesz się swoim nowym, mineralnym kolorem eyelinera BellaPierre.

Opinie (0)

Napisz opinię

    Złe           Dobre